Unblock AptoideAptoide is a safe app! Just tap on More details and then on Install anyway.
app-card-icon
ДетайлиПрегледиВерсииИнформация
1/6

Описание на プロ野球速報Widget2024

Това приложение е джаджа за Android, която показва извънредни новини от професионален бейзболен мач на началния екран в реално време.

Не е нужно да си правите труда да отваряте браузъра, защото напредъкът на професионалния бейзболен мач винаги се показва на началния екран.

В допълнение, ако използвате функцията за уведомяване, която ви уведомява със звук за известяване и вибрация, когато ситуацията в играта се промени, дори тези, които не могат да гледат мобилните си телефони, докато шофират или на работа, могат да разберат ситуацията в играта и да съпоставят резултатите.

[Основни функции на Pro Baseball Bulletin Widget 2023]

■ Функция за показване на екрана

Уиджет с размер 2x1, който показва 3 мача от Централната лига или Тихоокеанската лига, уиджет с размер 1x1, който показва напредъка на играта само на един отбор, уиджет с размер 2x2, който показва класирането и професионални бейзболни новини. Имам Приспособление с размер 4x1, което показва

■ Функция за автоматично актуализиране

Автоматично актуализиране на информацията за напредъка по време на мача на зададения интервал (3 минути до 60 минути)

Освен по време на мачове, се извършват само минимално необходимите актуализации (на няколко часа), за да се намали консумацията на батерията.

■ Операция

Докоснете горната част (заглавие/част с дата), за да актуализирате ръчно прогреса на мача

Докоснете долната част (частта с резултата), за да покажете подробности за играта, новини, свързани с професионалния бейзбол, новини, свързани с WBC

■ Функция за уведомяване

Когато състоянието на играта на избрания отбор се промени, ще бъдете уведомени чрез звук и вибрация.

Пример 1) Уведомете, когато Chunichi спечели, завърши мача с победа или завърши наравно

Пример 2) SoftBank уведомява „когато играта започне“, „когато загубите“, „когато загубите и играта приключи“

Можете също така да настроите звука за известяване и модела на вибрация поотделно, така че да можете да получите състоянието на играта на аплодисментите и съперника по всяко време, без да отваряте мобилния си телефон.

■ Настройки на дизайна

Можете да зададете цвета на фона, цвета на текста и прозрачността за всяка джаджа.

* Настройката за фон е ограничена до Android 2.2 или по-нова версия

[Четири функции на приспособлението Pro Baseball Bulletin 2023]

1. Проверете информацията за мача предварително в раздела за график!

・Докоснете информацията за играта в раздела с графика, за да проверите предварително информацията за играта, като стартовия състав и резултатите от отборния мач!

・ Можете да проверите коя радиостанция ще излъчва играта

2. Проверете подробни данни от класирането на всяка лига!

・Можете да проверите резултатите на всеки отбор от класирането както на Централната, така и на Тихоокеанската лига.

・Можете също да видите отделни резултати от подробностите за класирането.

3. Използвайте функцията за новини, за да проверите актуални професионални бейзболни новини за всеки отбор!

・Ние доставяме актуални професионални бейзболни новини всеки ден

・Можете да стесните отбора от списъка с новини и да прочетете статии за любимия си отбор.

4. Взаимодействайте с други фенове чрез чат на живо!

・В чата на живо могат да бъдат зададени каналите на следните 12 отбора и феновете могат да си взаимодействат помежду си, докато гледат извънредните новини от играта в канала на всеки отбор.

・Резултатите се показват в реално време в чата, а извънредните новини се публикуват автоматично, когато играта започне.

Актуализациите на приложението се публикуват тук.

プロ野球速報Widget2024 - Version 3.1.4

(26-04-2024)
Други версии
Какво новоここに記入頂いても他のレビューに埋もれてしまい気がつかない場合があります。Ver.3.1.4 (2024/04/21) ・個人成績ランキングを表示する機能を追加しました。Ver.3.1.3 (2024/03/08) ・アプリの広告を少しのあいだ消す機能を追加しました。Ver.3.1.2 (2024/02/16) ・曜日が正しく表示されない不具合を修正しました。